ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Adam Pańczuk w Księgarni Artystycznej Bookoff Krzysztof Mularczyk

2013-09-27
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Adam Pańczuk w Księgarni Artystycznej Bookoff
Zapraszamy na spotkanie z Adamem Pańczukiem, autorem książki "Karczeby" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Księgarni Artystycznej Bookoff

Spotkanie z Adamem Pańczukiem odbędzie się w ramach Print Control Week trwającego w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Tego samego dnia, o godzinie 19.15 rozpocznie się spotkanie z Anią Nałęcką, która zaprojektowała książkę "Karczeby" oraz jest laureatką Fotograficznej Publikacji Roku.

Książka Adama Pańczuka "Karczeby" opowiada o związku człowieka z ziemią, jego przywiązaniu do niej i przynależności do natury. Karczeb to trudny do wyrwania korzeń drzewa, bardzo głęboko wrośnięty w ziemię. Tak samo na Polesiu określało się ludzi, którzy żyli zgodnie z rytmem ziemi i tak jak korzeń byli z nią mocno związani. Adam Pańczuk w swojej książce "Karczeby" pokazał bliski mu świat. Świat niezwykły, w którym zachodzą zmiany podyktowane upływającymi porami roku, ale też upływem czasu.

Spotkanie odbędzie się 5 października 2013 o godz. 18.30 w Księgarni Artystycznej Bookoff w Muzeum Sztuki Nowoczesnej przy ul. Pańskiej 3 w Warszawie.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl