ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Weź udział w konkurs „Odlotowy Czas” i wygraj cenne nagrody

2018-12-17
0 komentarzy
2
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Weź udział w konkurs „Odlotowy Czas” i wygraj cenne nagrody
Dla wszystkich zabieganych przesunięto termin nadsyłania zdjęć na konkurs „Odlotowy Czas”. Swoje prace można zgłaszać do 26 grudnia. Przypominamy, że pula nagród to aż 16 000 zł!

Organizatorem konkursu "Odlotowy czas" jest sklep fotograficzny e-oko.pl wspólnie ze sklepem e-zegarek.pl. Choć są to z pozoru dwie różne branże, sklepy prowadzone są przez dwoje bliskich sobie osób, a dzięki długoletniemu istnieniu na rynku mają już wspólnych Klientów, których codziennie zarażają swoimi pasjami.

Zresztą, czas od zawsze jest związany z fotografią. Dzięki niej chwytamy chwile, by go zatrzymać. Pobudza nas do tego nie tylko pasja, ale również świadomość szybko zmieniającego się świata. Zdjęcia zawsze przywołują miejsca, ludzi i wspomnienia, o których nie chcemy zapomnieć. Czas, również ten odlotowy, nawiązuje tutaj do zegarków, które mają w tym konkursie swoje miejsce.

Inspiracją do tego co chcecie umieścić na zdjęciu konkursowym może być wszystko. Zdjęcie z wakacji, fotografia z imprezy, narodziny dziecka, remont mieszkania... Formalnie, osoby biorące udział w konkursie mają za zadanie zrobić zdjęcia będącego dowolną interpretacją tematu oraz przesłać je na adres: konkurs@e-oko.pl. Pełny regulamin i wymogi znajdziecie na stronie konkursu.

Z uwagi na wzmożony ruch przedświąteczny i sygnały od uczestników konkurs został przedłużony do 26 grudnia 2018 r. Zabieganych z pewnością zmotywują cenne nagrody, które czekają na zwycięzców. Ich wartość to aż 16 000 zł.

Sponsorem głównym trzech pierwszych nagród jest marka Sony. Pierwszą nagrodą jest aparat Sony A7 II, bezlusterkowiec dla zaawansowanego amatora lub profesjonalisty. Sony RX0 to nagroda druga: najmniejszy aparat kompaktowy/kamera, którą można zawsze mieć przy sobie, natomiast trzecia nagroda, aparat kompaktowy z obiektywem o dużym zakresie zooma, to idealne wyposażenie fotoamatora w podróży.

Ale to nie wszystko. Sponsorem nagrody specjalnej jest firma Poljot Euro, reprezentująca szwajcarską markę zegarków Aviator Swiss Made. To marka której nie tylko logo sugeruje związek z aviacją, ale również design i historia. Do wygrania będzie lotniczy zegarek Aviator Aircobra wraz z kurtką typu Flyers. Kurtka ma na plecach logo Aviator oraz będzie mieć indywidualnie zaprojektowaną naszywkę przez zwycięzcę.

Brzmi zachęcająco! Decyzja jury dotycząca wyników zostanie ogłoszona do dnia 04.01.2019 r. na profilach facebookowych obu organizatorów. Wszystkim startującym życzmy powodzenia!

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl