ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Konkurs Fotograficzna Publikacja Roku 2017 otwarty na zgłoszenia

Konkurs Fotograficzna Publikacja Roku 2017 otwarty na zgłoszenia
Uwaga autorzy i wydawcy! Wystartowała piąta edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku

Do 7 maja 2017 r. można zgłaszać książki, w których fotografia zajmuje centralne miejsce – albumy, katalogi, książki teoretyczne i podręczniki oraz limitowane wydawnictwa self-publishingowe i ziny. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Nagrodzone zostaną te publikacje, które mogą stać się inspiracją, i które prezentują odważne koncepcje, dopracowaną grafikę, doskonały druk, wyjątkowe zdjęcia i przemyślany projekt. Nadesłane publikacje oceniać będą eksperci zajmujący się tworzeniem książek oraz fotografią. Jurorami Fotograficznej Publikacji Roku 2017 są: Agnieszka Rayss, Kasia Kubicka, Paweł Szypulski, Marcin Grabowiecki, Franek Ammer (Fotofestiwal), Paweł Rubkiewicz (Bookoff) i Joanna Kinowska (Miejsce Fotografii).

Na zwycięzcę czeka Nagroda Główna im. Krzyśka Makowskiego, tytuł Fotograficznej Publikacji Roku 2017, wystawa podczas Fotofestiwalu 2017 oraz zaproszenie do uczestnictwa w wystawie oraz spotkanie autorskie podczas Photobook Festival Kassel 2018 - jednym z ważniejszych wydarzeń dotyczących książek fotograficznych, które przyciąga wydawców, artystów i sprzedawców z całego świata (koszty przejazdu i zakwaterowania podczas 10. jubileuszowej edycji Photobook Festival Kassel 2018, zostaną pokryte przez Fotofestiwal).

Oprócz nagrodzonej publikacji jury wyłoni także co najmniej 10 pozycji, które zostaną zaprezentowane podczas Fotofestiwalu - Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi od 1 do 11 czerwca 2017 r.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na www.fotopublikacja.pl.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl