ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Bezpłatne warsztaty Samsung Photo Academy w Krakowie

2017-03-09
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Bezpłatne warsztaty Samsung Photo Academy w Krakowie
Fotografia tańca z Samsung Photo Academy w Krakowie. Rozpoczęły się zapisy na darmowe warsztaty fotografii mobilnej

Miłośnicy fotografii mobilnej po raz kolejny mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z cyklu Samsung Photo Academy. Tym razem zajęcia odbędą się w Krakowie, a tematem zdjęć będzie taniec. Warsztaty poprowadzi Tomasz Gotfryd - wszechstronny fotograf i filmowiec, który szczególną pasją darzy podróże i sporty ekstremalne.

W programie przewidziano zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Na specjalnej sesji w scenerii Muzeum Lotnictwa Polskiego uczestnicy będą fotografować w akcji profesjonalne tancerki. Podczas zajęć każdy będzie mógł korzystać z flagowego, wyposażonego w szybki system autofokusa modelu Samsung Galaxy S7.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy do 16 marca (do północy) wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając link do strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych, na których można obejrzeć Wasze zdjęcia. Z wybranymi fotografami organizator skontaktuje się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji odnośnie imprezy.

Warsztaty Samsung Photo Academy odbędą się w poniedziałek, 20 marca w Muzeum Lotnictwa Polskiego, przy ul. Jana Pawła II 39 w Krakowie (dojazd od ul. Markowskiego). Zajęcia rozpoczną się w godzinach przedpołudniowych i potrwają kilka godzin.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl