ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

Za sesje ślubne w Tatrach trzeba będzie płacić Krzysztof Mularczyk

2016-05-30
267 komentarzy
362
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Za sesje ślubne w Tatrach trzeba będzie płacić
fot. Sam Docker
Tatrzański Park Narodowy zaczął pobierać opłaty za wykonywanie ślubnych sesji fotograficznych i plenerowe ceremonie w Tatrach

Krakowska Gazeta Wyborcza podała informację, że władze Tatrzańskiego Parku Narodowego wprowadziły opłaty za śluby i sesje fotograficzne na terenie Tatr. Przyczyną jest rosnąca popularność uroczystości ślubnych w plenerze oraz duża ilość sesji fotograficznych. "Coraz więcej młodych par pojawia się w Tatrach, w związku z czym nie chcemy, by to zjawisko wymknęło się spod kontroli. Dlatego wprowadziliśmy opłatę za ceremonie ślubne i wprowadziliśmy także opłatę za profesjonalne fotografowanie par ślubnych" - mówi dla Wyborczej Bogusława Chlipała z TPN.

Opłata za jeden dzień zdjęciowy wynosi 150 zł, a roczny abonament to 1500 zł. Szczegółowy cennik można znaleźć na stronie TPN. Ponadto wyznaczono miejsca w których może być zorganizowana uroczystość ślubna. W Parku ślub będzie można wziąć w siedmiu miejscach w cenie 2000 zł.

W branży fotograficznej zawrzało, a na władze TPN posypały się już słowa krytyki. Oczywiście pojawiło się proste rozwiązanie - wystarczy udać się w Tatry Słowackie, gdzie nie ma podobnych opłat, a nawet nie płaci się za wstęp w góry. 

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl