ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Leica Warsaw Days - bezpłatne warsztaty z firmą Leica

2016-05-28
1 komentarzy
9
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Leica Warsaw Days - bezpłatne warsztaty z firmą Leica
fot. Chris Niedenthal
Prezentacje, warsztaty, testy sprzętu oraz spotkania z fotografami. To wszystko na Leica Warsaw Days!

W dniach 10 i 11 czerwca 2016 roku odbędzie się Leica Warsaw Days - wyjątkowe dwa dni poświęcone fotografii i filmowi z najwyższej półki. Uczestnicy nie tylko będą mogli spotkać się i porozmawiać z wybitnymi fotografami, lecz także wypróbować w praktyce najnowszy sprzęt fotograficzny marki Leica - każdy będzie mógł wypróbować aparaty Leica Q, SL, M, T w akcji ulicznej!

Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniach wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jednak w związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń. Ze szczęśliwcami, którzy wezmą udział w Leica Warsaw Days organizatorzy skontaktują się drogą mailową.


fot. Chris Niedenthal
fot. Chris Niedenthal

Leica Warsaw Days  - co w programie?

Piątek (10 czerwca, godz. 17:00)to dzień spotkań autorskich z cyklu "Mistrzowie inspirują", podczas których fotografowie pracujący na co dzień z aparatami Leica zaprezentują swoją twórczość, odpowiedzą na pytania, podzielą się wiedzą i zainspirują do twórczego fotografowania. Spotkania będą okazją do rozmowy ze świetnymi reporterami Chrisem Niedenthalem i Maksymilianem Rigamontim oraz fotografem motoryzacyjnym Błażejem Żuławskim.


fot. Błażej Żuławski
fot. Błażej Żuławski

Sobota (11 czerwca, godz. 11:00) to dzień poświęcony pracy z najnowszymi modelami cyfrowych aparatów Leica. Michał Massa Mąsior poprowadzi modową sesję pokazową "Leica S i SL w akcji". Z kolei fanów filmowania zainteresuje z pewnością spotkanie z HELIOGRAF - Film Rental House. Specjaliści techniki filmowej zaprezentują możliwości Leiki SL wraz z obiektywami filmowymi Leica Cine.


fot. Maksymilian Rigamonti
fot. Maksymilian Rigamonti

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl