ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Fotografia aktu - plener i warsztaty z Grzegorzem Szafrugą

2016-05-16
1 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Fotografia aktu - plener i warsztaty z Grzegorzem Szafrugą
Marki Tokina i Quadralite wraz ze Stowarzyszeniem Jeleniogórska Strefa Fotografii zapraszają na plenerowo studyjne warsztaty fotografii aktu, prowadzone przez Grzegorza Szafrugę

Od 3 do 5 czerwca w Siedlisko Arte w Dziwiszowie odbędzie się plener fotograficzny połączony z warsztatami studyjnymi fotografii aktu. Spotkanie to da możliwość nauki pracy z różnymi modelkami, wykorzystania oświetlenia studyjnego i plenerowego, oraz wymiany doświadczeń uczestników i wielu rozmów o fotografii. Gościem specjalnym wydarzenia jest Grzegorz Szafruga, który poprowadzi warsztat aktu studyjnego oraz zajęcia z postprodukcji. Grzegorz Szafruga również chętnie udzieli indywidualnych konsultacji podczas pracy z modelkami.

Przedstawiciele firmy Next77 z Krakowa - Marcin Woźniak i Piotr Kutypa, zaprezentują oświetlenie Quadralite oraz obiektywy Tokina do pracy z modelką w studiu i w plenerze, które będą do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania spotkania. Obiektywy Tokina dostępne będą w systemie Canon i Nikon, a model 11-16 mm f/2,8 również z bagnetem Sony A.

Grzegorz Szafruga - specjalizuje się w fotografii reklamowej i studyjnej. Ponad 13 lat z aparatem w ręku, a od 8 głównie w studio. Fotografuje od mody po kampanie zespołów sportowych czy samochodów. Zwolennik starej szkoły fotografii zakochany w świetle i jego możliwościach. Właściciel skylight studio, publikujący w Polsce i za granicą. Ambasador i doradca w tematyce oświetlenia.

Do dyspozycji uczestników będzie siedem modelek, wizażystka oraz fryzjerka, a także gospodarstwo agroturystyczne Siedlisko Arte o powierzchni 15 hektarów (zagajniki, łąki, pola, sady, wzgórze z widokiem na Karkonosze) oraz obiekty - wozownia, sala kominkowa, stajnia i szereg innych.

Warunkiem uczestniczenia w plenerze jest pełnoletność oraz znajomość swojego sprzętu fotograficznego. Sesje z modelkami są indywidualne, każdy uczestnik ma możliwość zapisania się na 3 bloki (z trzema różnymi modelkami) półtoragodzinnych sesji przez sobotę i niedzielę. W trakcie sesji fotograf może liczyć na wsparcie ze strony wizażystki i fryzjerki oraz konsultacje z Grzegorzem Szafrugą i doradców z firmy Next77.

Koszt udziału w warsztatach to 890 zł brutto. Szczegóły na stronie www.sjsf.pl.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl