ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Ruszył konkurs fotograficzny Canon – New Cosmos of Photography 2016

2016-04-21
0 komentarzy
32
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Ruszył konkurs fotograficzny Canon – New Cosmos of Photography 2016
Jury New Cosmos of Photography podczas oceny zeszłorocznych prac konkursowych (sekcja Excellence Award)
Canon rozpoczął 39. edycję konkursu New Cosmos of Photography na najbardziej kreatywną fotografię

Konkurs New Cosmos of Photography jest wyrazem zaangażowania firmy w promowanie idei fotografowania i ma zachęcać młodych twórców do odkrywania, dokumentowania i prezentowania swojej wizji rzeczywistości za pomocą obrazu. Pierwsza edycja odbyła się w 1991 r.

"We współpracy z uznanymi fotografami, artystami, kuratorami i krytykami z całego świata stworzyliśmy konkurs New Cosmos of Photography, który ma być furtką do sukcesu dla młodych, pomysłowych i zdolnych fotografów" - mówi Junko Kimura, General Manager of Corporate Social Responsibility, Canon Inc. "Konkurs ma zachęcić uczestników do tworzenia odważnych i kreatywnych zdjęć, które pozwolą młodym twórcom odkryć drzemiący w nich potencjał. Formuła konkursu jest otwarta – nie ma podziału na kategorie, format czy ograniczeń dot. liczby nadesłanych prac".

Prace na konkurs New Cosmos of Photography 2016 można zgłaszać do 15 czerwca 2016. W pierwszym etapie, komisja konkursowa wybierze 7 laureatów Excellence Award oraz 14 Honourable Mention Award. W drugim (listopad 2016), spośród 7 laureatów Excellence Award, zostanie wybrana zwycięska praca, która otrzyma pierwszą nagrodę Grand Prize.

Laureat Grand Prize otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 mln jenów (ok. 35 000 zł), nagrodę od firmy Canon oraz możliwość wystawienia swoich prac na wystawie indywidualnej podczas przyszłorocznej edycji New Cosmos of Photography. Pozostałym laureatom Excellence Award i Honourable Mention Award zostaną przyznane nagrody pieniężne oraz możliwość zaprezentowania prac na tegorocznej wystawie konkursowej.

Więcej informacji na temat konkursu New Cosmos of Photography znajduje się na stronie www.canon.com.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl