ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Używasz Instagrama? Wygraj 10 tys. dolarów na swój projekt Antoni Żółciak

2016-03-15
0 komentarzy
11
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Używasz Instagrama? Wygraj 10 tys. dolarów na swój projekt
Instagram Adriany Zehbrauskas, ubiegłorocznej zwyciężczyni Instagram Getty Grant
Jeśli jesteś filmującym bądź fotografującym reportażystą i masz konto na Instagramie, masz szansę wygrać 10 tys. dolarów

Getty Images Instagram Grant to program, w ramach którego trzech najciekawszych twórców otrzyma 10 tys. dolarów na stworzenie nowego projektu lub kontynuację obecnie realizowanego. Co istotne, artyści będą też mogli skorzystać ze wsparcia zawodowego fotografa związanego z agencją. Getty zamierza wspomóc tych fotografów i filmowców, którzy skupiają się na przedstawianiu społeczności pomijanych w mainstreamowych mediach. Jak zaznaczają organizatorzy, Instagram otworzył nowe możliwości nie tylko przed fotografami komercyjnymi, ale również reportażystami i dokumentalistami.

Przed zgłoszeniem każdy chętny powinien przygotować odpowiednią informację biograficzną oraz opis swojego stylu i artystycznych założeń (do 500 słów). Do aplikacji należy dołączyć 10-20 już opublikowanych na Instagramie prac.

Członkinią tegorocznego gremium jurorskiego jest fotoreporterka Adriana Zehbrauskas, która została nagrodzona grantem w ubiegłym roku.

Za zgłoszenia organizator nie pobiera opłaty. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 kwietnia 2016 roku. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie na stronach Getty

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl