ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

"Podróżnik fotograficzny" - nowa książka Jacka Boneckiego

2016-02-25
0 komentarzy
17
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
"Podróżnik fotograficzny" - nowa książka Jacka Boneckiego
Po sukcesach "Fotografa w podróży" i "Przystanku Dakar" już niebawem na rynek wejdzie kolejna książka Jacka Boneckiego pt. "Podróżnik fotograficzny"

To opowieść o wspaniałej fotograficznej przygodzie, która stała się sposobem na życie cenionego fotografa Jacka Boneckiego - czytamy w opisie nowej książki "Podróżnik fotograficzny". Na 256 stronach zamkniętych w twardej oprawie, znajdziemy piękne fotografie, niebanalne opisy, bezcenne sugestie, oraz dużą dawkę wartościowej, merytorycznej wiedzy. Wszystko to okraszone specyficznym dla autora poczuciem humoru. To doskonały podręcznik zarówno dla tych, którzy chcą rozwijać swoje fotograficzne umiejętności i szukają inspiracji, jak i dla tych, którzy są entuzjastami doskonałej fotografii.

"Podróżnik fotograficzny" to synteza albumu i poradnika. Jacek Bonecki zachęca w niej do otworzenia się na piękno otaczającego świata, pisząc: "Nieważne kim jesteś! Nieważne ile kosztował Twój aparat! A może masz przy sobie tylko smartfona?! Może nigdy nie byłeś w egzotycznych plenerach?! Dzięki prostym poradom, które znalazły się w tej książce dziś i Ty możesz być artystą".

Książka "Podróżnik fotograficzny" w sprzedaży pojawi się 13 kwietnia 2016 roku w cenie 49,90 zł, ale już teraz, dużo taniej, można ją zamawiać w przedsprzedaży na www.swiatksiazki.pl i www.hitsalonik.pl

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl