ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Konkurs BZ WBK Press Foto 2016 otwarty na zgłoszenia Antoni Żółciak

2016-02-13
9 komentarzy
32
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Konkurs BZ WBK Press Foto 2016 otwarty na zgłoszenia
W wigilię dnia św. Antoniego setki ludzi pędzi konno wąskimi uliczkami San Bartolomé de Pinares, górskiej miejscowości, biorąc udział w rytuale Luminarias, który ma 500-letnią tradycję. To symboliczne oczyszczenie zwierząt w dymie ognisk, które ma zapewnić im ochronę na kolejny rok. Wiele organizacji domaga się od władz Hiszpanii zakazu organizacji tej imprezy. San Bartolomé de Pinares (Hiszpania), 16 stycznia 2014 r.
Ruszyły zapisy do konkursu BZ WBK Press Foto 2016. Chętni mogą nadsyłać zdjęcia do 26 lutego

W celu dodania prac pojedynczych lub fotoreportaży należy skorzystać ze specjalnie przygotowanego formularza. Po rejestracji użytkownik otrzyma dostęp do narzędzia przesyłającego pliki na serwer. Wgrane zdjęcia można dodawać lub usuwać dowolnie, do momentu wygenerowania karty zgłoszeniowej. To uczestnik będzie decydować o tym, kiedy nastąpić ma utworzenie dokumentu - po jego oddaniu nie ma już możliwości edycji. Wydrukowaną kartę trzeba następnie wypełnić, podpisać i wysłać w zamkniętej kopercie na adres wskazany przez organizatora.

Wasze fotografie oceniane będą przez gremium jurorskie, któremu przewodniczy Maciej Jeziorek - na co dzień szef działu foto w Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a także współzałożyciel i członek agencji Napo Images. W podejmowaniu właściwych decyzji pomagać mu będą Anna Brzezińska-Skarżyńska, Waldemar Kompała, Chris Niedenthal i Agnieszka Rayss.

Najlepsze reportaże zostaną nagrodzone. Za Zdjęcie Roku autor otrzyma 15 tys. zł. Za pierwsze miejsce w danej kategorii przysługuje wyróżnienie w wysokości 3,5 tys. zł, drugie - 2,5 tys. zł, trzecie - 1,5 tys. zł. Przewidziano również nagrodę specjalną Banku Zachodniego WBK (10 tys. zł), nagrodę od dziennika “Rzeczpospolita” (10 tys. zł) oraz partnera technologicznego, firmy Fujifilm (nagrodą jest bezlusterkowiec X-Pro2 wraz ze szkłem Fujinon XF 35 mm f/2).

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronach BZ WBK Press Foto.

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl