ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

Fotopolis.pl i Digital Camera Polska w jednym wydawnictwie

2015-07-30
15 komentarzy
129
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Fotopolis.pl i Digital Camera Polska w jednym wydawnictwie
Czołowe polskie tytuły fotograficzne - internetowy magazyn fotopolis.pl oraz polska edycja miesięcznika Digital Camera - połączą siły. Celem jest dalszy rozwój obu tytułów

Z dniem 1 sierpnia 2015 roku serwis i redakcja fotopolis.pl przejdzie pod skrzydła AVT-Korporacja Sp. z o.o., wydawcy między innymi magazynu Digital Camera Polska. Wejście w struktury większego wydawnictwa ułatwi fotopolis.pl tworzenie wysokiej jakości treści i zapewni szybszy rozwój nowych funkcjonalności serwisu. Z kolei grupa foto wydawnictwa AVT zyska mocną markę w segmencie mediów elektronicznych. Obie redakcje zachowają odrębne struktury, ale redakcją fotopolis.pl pokieruje dotychczasowy redaktor naczelny Digital Camera Polska, Maciej Zieliński. Wydawca i założyciel fotopolis.pl, Michał Sułkiewicz zajmie się inną działalnością, ale pozostanie w redakcji jako członek Rady Programowej.

Michał Sułkiewicz: Wobec postępującej tabloidyzacji mediów foto, szukaliśmy wydawnictwa, które podziela naszą wizję opiniotwórczego dziennikarstwa specjalistycznego - tytułu inwestującego w wysokiej jakości treści. Dotychczasowa, owocna współpraca z Digital Camera Polska tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że dla fotopolis.pl będzie to najlepszy wybór. Nasze wizje rozwoju serwisu są bardzo zbieżne i nie mam wątpliwości, że Maciek Zieliński będzie kontynuował to, na co pracowaliśmy przez ponad 13 lat istnienia fotopolis.pl. Wierzę, że będzie on realizował nowe pomysły i rozwijał kolejne funkcjonalności. Cieszę się, że skupiając się na nowych projektach, nie muszę się martwić o przyszłość serwisu. fotopolis.pl jest w dobrych rękach.

Maciej Zieliński: fotopolis.pl to bez wątpienia bardzo silna marka na rynku i serwis, który od wielu lat wyznacza standardy w segmencie mediów Foto. Pozyskanie fotopolis.pl uzupełni portfolio wydawnictwa – wzmocni zespół redakcyjny i pozwoli nam szybko rozwijać się również w Internecie. Dzięki współpracy z fotopolis.pl zyskujemy w końcu jedyne w Polsce laboratorium na licencji DxO, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze szybciej dostarczać czytelnikom profesjonalnie i rzetelnie przygotowane treści. Osobiście, możliwość kierowania redakcją fotopolis.pl traktuję jako wyjątkowy zaszczyt.

Wejście fotopolis.pl w struktury wydawnictwa AVT Korporacja przygotowywane było przez wiele miesięcy - odbędzie się płynnie, bez szkody dla czytelników, reklamodawców i uszczerbku dla sprawności funkcjonowania serwisu.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl