ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

"Antarktyda: rok na lodzie" – wyjątkowy film w kinach Multikino!

2015-03-03
70 komentarzy
121
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
"Antarktyda: rok na lodzie" – wyjątkowy film w kinach Multikino!
Sieć kin Multikino wspólnie z 9th Plan zapraszają na wielokrotnie nagradzany dokument "Antarktyda: rok na lodzie"

Ten niezwykły film zobaczymy 12 marca w 15 Multikinach w Polsce. "Antarktyda: rok na lodzie", w reżyserii Anthony Powella, to oszałamiający wizualnie zapis tego co dzieje się na Antarktydzie, najmroźniejszym miejscu na Ziemi podczas całego roku. Do tej pory nie udało się to żadnej ekipie filmowej na świecie. Miejsce, które przez długie miesiące jest odcięte od reszty świata, skute przeraźliwym zimnem i ogarnięte niekończącą się ciemnością. Niezwykła filmowa historia opowiedziana z punktu widzenia osób, które pracują tam na co dzień, utrzymując bazy w tym najbardziej surowym zakątku na naszej planecie. Filmowcy zwykle kręcą tam zdjęcia jedynie podczas krótkiego okresu letniego. Ten dokument powstawał na przestrzeni 15 lat, włączając w to 9 zimowych okresów. Dzięki temu widzowie mogą odkryć na nowo ten fascynujący kontynent.

Film zebrał już znakomite recenzje na całym świecie. "Olśniewający" i "Fascynujący", piszą o nim New York Times i Los Angeles Times. "Zapierający dech w piersiach. Niezwykłe przeżycie", to z kolei Huffington Post. The New Zealand Herald komplementuje słowami "Niezwykły. Odkrywa nasze postrzeganie natury na nowo", a Film Fanatic podsumowuje słowami "Po to właśnie wymyślono kamery".

Pokaz filmu "Antarktyda: rok na lodzie" odbędzie się 12 marca o 19:00 w 15 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Złote Tarasy, Wrocław Arkady i Zabrze (zobacz stronę wydarzenia).

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl