ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Teoria

50 sposobów, by zaoszczędzić czas i robić lepsze zdjęcia

2014-02-17
4 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
50 sposobów, by zaoszczędzić czas i robić lepsze zdjęcia
Nie traćcie ani chwili! Oto 50 wskazówek, które pomogą Wam zaoszczędzić czas i wyciągnąć z aparatu jeszcze więcej!

Znalezienie w natłoku codziennych domowych i zawodowych obowiązków czasu na fotografowanie jest dosyć trudne. Aby pomóc Wam jak najlepiej wykorzystać każdą minutę, którą znajdziecie na robienie zdjęć, prezentujemy Wam 50 przydatnych, praktycznych sztuczek. Pomogą Wam one zarówno przy pracy z aparatem, jak i podczas edycji zdjęć, tak by fotografowanie sprawiało Wam jeszcze większą radość i dawało prawdziwą satysfakcję.

Nasze podpowiedzi zaczynają się już na etapie przygotowywania i sprawdzania sprzętu przed wyjściem w plener, czy na sesję - zobaczycie, jak wiele czasu można zyskać odpowiednio przygotowując się do zdjęć. Dowiecie się, co zrobić, by aparat zawsze był gotowy do wykonania zdjęcia, zanim jeszcze weźmiecie go do ręki.

Pokażemy Wam kilka technik i skrótów, które ułatwią znalezienie odpowiedniego pleneru, najlepszej kompozycji i dopasowanie parametrów ekspozycji, tak byście za każdym razem wracali z naprawdę świetnymi zdjęciami. Niezależnie od tego, jak dobrze zaplanowaliście sesję i jak dobre wykonaliście zdjęcia, trzeba je będzie odpowiednio wyedytować i zarchiwizować. Dlatego podpowiemy Wam, co zrobić, by spędzić przed komputerem jak najmniej czasu.

Niezależnie od tego, czy wolicie fotografować krajobrazy, portrety czy sport, prezentowane w artykule sztuczki pomogą Wam zaoszczędzić cenny czas i usprawnią sposób Waszej pracy z aparatem oraz ze zdjęciami, których edycję opanujecie do perfekcji.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl