ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Artykuł promocyjny

Drukuj, kupuj i zarabiaj na wydrukach zdjęć

2017-05-29
2 komentarzy
46
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Drukuj, kupuj i zarabiaj na wydrukach zdjęć
Serwis Wydrukujfotografie.pl to profesjonalny wydruk w formacie wystawowym, szeroka oferta gotowych fotografii do powieszenia na ścianie, oraz możliwość sprzedaży własnych zdjęć

Dla fotografów i miłośników drukowanych zdjęć, powstała interesująca platforma internetowa stworzona przez Centrum Druku Futura. Wydrukujfotografie.pl to nie tylko ceniona przez zawodowców drukarnia oferująca najwyższej klasy oprawę zdjęć, ale także miejsce, które pozwoli Ci zarobić na sprzedaży Twoich fotografii.

Centrum Druku Futura dało się już poznać jako specjalistyczna drukarnia obsługująca najlepszych fotografów, prestiżowe galerie i znakomite wystawy. Do 1 stycznia 2017 r. wydrukowała 14 232 fotografii w formatach wystawowych. Zlecenia wykonała m.in. dla:  Galerii Arsenał, Tomasza Lazara, Wiktora Wołkowa, Piotra Sawickiego, Tomasza Tomaszewskiego, Białostockiego Ośrodka Kultury, Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, a jej najnowszym "dziełem" jest wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto. Ponieważ ekspozycja ta odwiedzić ma aż 15 polskich miast, koniecznym było zadbanie, by wydruki odznaczały się jak najwyższą jakością wykonania i wytrzymałością. Poniższy materiał pokazuje, jak skrupulatnie firma podeszła realizacji tego przedsięwzięcia.

Wysoką jakość wydruków firma osiąga jednak nie tylko dzięki najnowszej drukarce Epson SureColor P9000 STD (odwzorowuje 98% kolorów z palety Pantone z 10 tuszów o poszerzonym zakresie tonalnym HDX) i markowym materiałom (m.in. Epson, Nielsen, Hahnemuhle, Tecco), dającym pewność najwyższego standardu i powtarzalności druku. Za całym procesem stoi wykwalifikowana kadra specjalistów od druku oraz osoby z wykształceniem plastycznym, które odpowiadają za wykonanie, wykończenie i oprawę fotografii. Poza tym produkty wysyłane są w solidnych, wielowarstwowych paczkach gwarantujących bezpieczeństwo przesyłce, a każdy oprawiony obraz otrzymuje certyfikat z 2-letnią gwarancją na wydruk i oprawę.

W jaki sposób można korzystać z usług serwisu Wydrukujfotografie.pl? Do dyspozycji jest bardzo przyjazny i czytelny moduł do drukowania własnych zdjęć. Wystarczy upuścić plik oraz wybrać rozmiar, podłoże i ewentualną oprawę. Rozbudowana galeria pozwala z kolei zamówić gotowe zdjęcie, które ozdobi dom, biuro lub inne ważne dla Ciebie miejsce - przy wyborze kierujesz się rozmiarem i oprawą obrazu dopasowując ją do koloru ścian.

Dla fotografów interesująca będzie z pewnością opcja sprzedaży swoich zdjęć właśnie w formie wydruków. Aby zostać partnerem serwisu Wydrukujfotografie.pl, czyli móc wystawiać swoje zdjęcia na sprzedaż, wystarczy wysłać poprzez stronę swoje zgłoszenie z danymi kontaktowymi i linkiem do portofolio.  Po akceptacji zgłoszenia otrzymasz kod niezbędny do zalogowania w serwisie. Dzięki niemu będziesz mógł dodawać zdjęcia i ustalać swoje honorarium. Po stronie serwisu zaś stoi zaś cała reszta -  promocja, wydruk, oprawa, wysyłka i kontakt z Klientem.

Więcej informacji na temat profesjonalnego druku fotografii znajdziecie pod adresem Wydrukujfotografie.pl.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl