ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Nowe produkty Saramonic do smartfonów ze złączem USB-C

2019-01-27
0 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nowe produkty Saramonic do smartfonów ze złączem USB-C
Mikrofon krawatowy i dwa adaptery audio. Saramonic wprowadził do sprzedaży nową serię produktów dla urządzeń mobilnych ze złączem USB-C

Mikrofon krawatowy LavMicro UC ze złączem USB-C

LavMicro UC to mikrofon krawatowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami mobilnymi, które posiadają złącze typu USB-C. To dyskretne rozwiązanie do nagrywania prezentacji, podcastów czy streamów online. Pomimo niewielkich rozmiarów, LavMicro UC znacząco poprawia jakość rejestrowanego dźwięku w porównaniu do większości wbudowanych mikrofonów. Ma się charakteryzować wysoką jakością rejestrowanego dźwięku oraz dookólną charakterystyką. Kopuła mikrofonu wyposażona została w piankową osłonę przeciwwietrzną, redukującą szumy spowodowane ruchami powietrza. Mikrofon posiada też klips, który pozwala przypiąć go do ubrania. Cena LavMicro UC wynosi 359 zł.

Adapter audio Saramonic SmartRig UC ze złączem typu USB-C

Saramonic SmartRig UC to adapter audio, który umożliwia połączenie dowolnego sprzętu dźwiękowego z urządzeniami mobilnymi, które są wyposażone w złącze typu USB-C. SmartRig UC wyposażony jest w wejście XLR / Jack TRS (6,35 mm), które pozwala podłączyć mikrofon, konsolę lub gitarę w standardzie profesjonalnym. Wsparcie zasilania typu phantom zapewnia szeroką kompatybilność obsługiwanych mikrofonów.

Sygnał wyjściowy przekazywany jest do smartfona lub tabletu za pomocą kabla typu USB-C. Poziom sygnału można regulować analogowo za pomocą wygodnego pokrętła. Wyjście słuchawkowe w standardzie mini Jack umożliwia odsłuch rejestrowanego materiału w czasie rzeczywistym, ułatwiając pracę z dźwiękiem.

Interfejs świetnie sprawdzi się w sytuacjach, w których rejestrujemy jedno źródło dźwięku, np. podczas wywiadów, vlogów lub muzycznych nagrań instrumentalnych. Urządzenie kompatybilne jest z większością dostępnych w App Store aplikacji rejestrujących dźwięk. Obudowa SmartRig UC wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu jest odporna na otarcia i obicia. Z tyłu urządzenia znajduje się zaczep do paska, pozwalający umieścić adapter w dogodnym miejscu.

Saramonic SmartRig UC kosztuje 359 zł.

Adapter audio Saramonic SmartRig+ UC ze złączem USB-C

Adapter audio Saramonic SmartRig+ UC jest bardziej rozbudowany. Wyposażony jest w dwa wejścia mini Jack TRS (3,5mm) i dwa wejścia XLR / Jack TRS (6,35 mm), które pozwalają na podłączenie mikrofonu, konsoli lub gitary, a sygnał wyjściowy przekazywany jest do smartfona lub tabletu za pomocą kabla USB typu C.

Adapter umożliwia niezależną kontrolę poziomów dla obu obsługiwanych kanałów, a także przełączanie pomiędzy trybami monofonicznym i stereofonicznym. Posiada również wyjście słuchawkowe do odsłuchu nagrywanego dźwięku w czasie rzeczywistym.

Interfejs urządzenia świetnie sprawdzi się w sytuacjach, w których rejestrujemy jednocześnie dwa źródła dźwięku, np. instrument i wokal. Cena Saramonic SmartRig+ UC wynosi 569 zł.

 

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl