ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Artykuł promocyjny

Zdjęcia, które staną się legendą

2018-07-31
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Zdjęcia, które staną się legendą
Pozwól, by CEWE FOTOKSIĄŻKA zaprezentowała Twoje fotografie tak, jak na to zasługują

Albumy fotograficzne nadają się do przechowywania rodzinnych zdjęć, zaś tablety do pokazywania innym fotek z wakacji. Będąc fotografem z prawdziwego zdarzenia, z pewnością wolałbyś jednak przedstawiać swoje prace w bardziej profesjonalny sposób, który zostanie doceniony przez oglądających. Wydrukowany na zamówienie album ze zdjęciami może być doskonałym narzędziem prezentacji Twoich umiejętności fotograficznych, bez względu na to, czy zajmujesz się fotografią krajobrazu, dzikich zwierząt, portretami czy uwiecznianiem martwej natury.

Musisz być jednak ostrożny. Choć niektóre firmy oferują taką usługę w bardzo niskich cenach, jakość uzyskanej za takie pieniądze fotoksiążki może nie być zadowalająca. A przecież nie po to poświęcasz tak dużo czasu i wkładasz tyle wysiłku w wykonywanie jak najlepiej wyglądających zdjęć, by zepsuć je niską jakością papieru i słabym poziomem oprawy albumu. Z tego powodu CEWE FOTOKSIĄŻKA to idealny wybór dla poważnych fotografów, którzy chcą zaprezentować swoje prace w możliwie najlepszej formie. Wyjątkowy poziom jakości sprawia, że ten wysokiej klasy produkt pozwoli Ci wydobyć to, co najlepsze ze zdjęć, z których jesteś najbardziej dumny.


Doskonała jakość
Papier fotograficzny pozwala uzyskać szerszy zakres kolorów, niż druk cyfrowy.
Doskonała jakość
Papier fotograficzny pozwala uzyskać szerszy zakres kolorów, niż druk cyfrowy.

CEWE oferuje sześć rodzajów papieru, w tym trzy papiery fotograficzne o imponującej gramaturze 300g/m2, dostępne w wersjach: błyszczący, matowy lub matowy Premium. W ich przypadku do uzyskania odbitek stosuje się specjalny proces chemiczny, w którym wykorzystuje się światło – podobnie jak w tradycyjnej ciemni. W efekcie zdjęcia są żywe i bardziej kontrastowe, a do tego mają znacznie szerszą gamę kolorów niż odbitki otrzymywane w procesie druku cyfrowego. Z pewnością zauważysz, jak doskonale oddane są przejścia tonalne, szczególnie na skórze, z doskonale oddanymi najdrobniejszymi detalami i pozbawione jakiegokolwiek rastra.

Dostępny jest także specjalny rodzaj „płaskiej” oprawy. Oznacza to po prostu, że Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA po otwarciu na dowolnej rozkładówce nie będzie miała ani wygiętych w łuk stron, ani wgłębienia pośrodku, lecz będzie rozkładała się zupełnie płasko. Tworzy to zdumiewający efekt, który sprawa, że zdjęcia wyglądają szczególnie imponująco, gdy umieścisz na dwóch stronach rozległy pejzaż.


Świetna jakość wykonania
Płaska rozkładówka umożliwia efektowną prezentację zdjęć.
Świetna jakość wykonania
Płaska rozkładówka umożliwia efektowną prezentację zdjęć.

Jeśli chodzi zaś o samo projektowanie książki ze zdjęciami, to masz do wyboru dwie przyjemne w użyciu metody. Możesz zaprojektować cały układ albumu samodzielnie w programie Adobe InDesign, a następnie wyeksportować dokument do formatu PDF w rozdzielczości drukarskiej. Ale możesz też użyć wielokrotnie nagradzanej aplikacji CEWE FOTOŚWIAT dostępnej za darmo na komputery i urządzenia mobilne. Umożliwia ona stworzenie gotowego projektu w prosty sposób za pośrednictwem automatycznego asystenta (praktycznie bez naszego udziału), lub – przy pełnej kontroli nad projektem – własnoręczne przygotowanie fotoksiążki od zera, bez konieczności posiadania drogiego, profesjonalnego oprogramowania graficznego.

Jeśli jednak podczas projektowania natrafisz na jakiekolwiek problemy, możesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w CEWE, który jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–22:00, zaś w weekendy od 10:00. Załoga DOK udzieli Ci rad i wskazówek dotyczących korzystania z programu CEWE FOTOŚWIAT i nie tylko. Unikalna na rynku fotograficznym „Gwarancja 100% satysfakcji” oznacza, że jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z jakiegokolwiek elementu gotowego albumu, to zgłaszasz to, a Twój produkt zostanie wykonany ponownie z poprawkami lub odzyskasz swoje pieniądze. Jesteś przecież dumny ze swoich zdjęć, więc zaprezentuj je tak, jak na to zasługują.

Odwiedź stronę www.cewe.pl, aby dowiedzieć się, jak zaprojektować własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.


Na prezent i do portfolio
Wysokiej jakości papier sprawia, że są to albumy, które pokazuje się z dumą.
Na prezent i do portfolio
Wysokiej jakości papier sprawia, że są to albumy, które pokazuje się z dumą.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą CEWE.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl