ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Artykuł promocyjny

Nowa cena sprzętu Sony - teraz jeszcze niższa z promocją Cashback!

2018-04-27
36 komentarzy
163
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nowa cena sprzętu Sony - teraz jeszcze niższa z promocją Cashback!
Wiosenna oferta Sony z nową, niższą ceną nie przekonała Cię jeszcze do zakupów? Akcja rabatowa Cashback na przecenione już produkty zrobi to na pewno. Ty kupujesz sprzęt, Sony zwraca Ci aż do 5 000 zł. Najlepsze oferty na A6300, A7R II i aparaty z serii RX.

W ramach zmiany oferty cenowej aparatów Sony, od 1 kwietnia wybrane modele aparatów dostępne są już w stałej, niższej cenie, sięgającej nawet do -25%. Jeśli tak atrakcyjna oferta nie przekonała jeszcze entuzjastów fotografii do zakupów, to dodatkowa promocja rabatowa Cashback skłoni do ich rozważenia.

Kup produkt fotograficzny Sony w dniach od 23 kwietnia do 31 lipca i zarejestruj go w okresie od 7 maja do 14 sierpnia na stronie www.sony.pl/cashback. Sony zwróci Ci do 5 000 zł*. Rabatem zostały objęte wybrane produkty fotograficzne Sony z najszerszej jak do tej pory grupy produktów: aparatów bezlusterkowych, aparatów kompaktowych, obiektywów a także kamer.

Nowe, promocyjne ceny obejmą m.in. bestsellerowy bezlusterkowiec Sony A6300 z matrycą APS-C, szybkim autofocusem 0,05 s. i nagrywaniem filmów w jakości 4K, zarówno w zestawie z obiektywami, jak i samym body. Fanów aparatów pełnoklatkowych z pewnością zadowoli niższa cena na aparat do fotografii profesjonalnej A7R II z matrycą 42,4-megapiksela, dającymi wyjątkowo realistyczne obrazy oraz system autofocus Fast Hybrid. W ofercie znalazły się również modele aparatów kompaktowych premium z rodziny RX, w tym RX10 III czy RX100 III.

Regulamin promocji rabatowej Cashback oraz instrukcja rejestracji produktu dostępne są na stronie www.sony.pl/cashback.

Produkty objęte promocją dostępne są u autoryzowanych sprzedawców aparatów fotograficznych Sony. Lista sieci sklepów partnerskich znajduje się poniżej:

* Wysokość zwrotu w ramach rabatu Cashback zależy od wybranego produktu. Wszystkie zakupy od 23.04 - 7.05 będą autoryzowane pod warunkiem spełnienia wytycznych z regulaminu.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl