ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

iPORTFOLIO - prosty sposób na własną stronę internetową

2017-04-21
4 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
iPORTFOLIO - prosty sposób na własną stronę internetową
iPORTFOLIO przeszło gruntowne zmiany. Polska platforma do intuicyjnego tworzenia stron internetowych oferuje nowe rozwiązania dla fotografów

Głównym założeniem platformy iPORTFOLIO jest możliwość zakładania stron oraz publikowania twórczości online. Z początkiem 2017 roku zostały wprowadzone gruntowne zmiany. Powstały nowe szablony oraz obsługa CMS, zmieniona została również identyfikacja wizualna serwisu. Najważniejszym elementem jest struktura szablonów - wszystkie opierają się na niezbędnej obecnie technologii RWD (z ang. Responsive Web Design), która pozwala automatycznie wyświetlać treści na różnych urządzeniach mobilnych. "Responsywność, czyli spolszczone RWD to najważniejsza cecha naszego silnika" - mówi Paweł Kiszkiel, właściciel platformy. "Dzięki zmianom nasz system stał się bardziej intuicyjny, a strony automatycznie dostosowują się do rozdzielczości urządzenia".

Zaletą iPORTFOLIO, jest zastosowanie systemu SaaS (z ang. Software as a Service - oprogramowanie jako usługa), co sprawia, że użytkownicy nie martwią się o ciągłość aktualizacji. Jednym z głównych założeń platformy jest prosta obsługa bez wiedzy z zakresu programowania. Portfolio można założyć w kilka minut, określić własny styl, layout, ustawienia strony. Gotowe do użycia zakładki pozwalają na dogodne eksponowanie treści: muzyki, zdjęć, filmów. iPORTFOLIO to serwis który sprawdzi się w wielu branżach!

Dlaczego warto wybrać iPORTFOLIO? To polska odpowiedź dla kilku zagranicznych serwisów o podobnym profilu. Przy wyrównanym, bardzo wysokim poziomie jakości decydują detale. iPORTFOLIO wyróżnia się jednak atrakcyjną ceną, dostosowaną do polskiego rynku. Koszt użytkowania strony w planie Portfolio Standard, to zaledwie 150 zł brutto za rok.

Należy wspomnieć, że iPORTFOLIO to serwis przyjazny wyszukiwarkom. Strony zaprojektowane są pod kątem SEO i obsługi meta tagów. System statystyk oraz integracja z Google Analytics sprawiają, że możemy monitorować ruch na stronie i skutecznie pozyskiwać informacje aby wyróżnić się na tle konkurencji. iPORTFOLIO posiada ponadto integracje z GoogleMaps, Vimeo, YouTube, Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter.

Istotne jest również to, że iPORTFOLIO ciągle się rozwija. "Jesteśmy małą firmą, która tworzy z pasją. Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem funkcji sklepów dla stron naszych użytkowników". - dodaje Paweł Kiszkiel. "iPORTFOLIO powstało z potrzeby prezentacji twórczości, a nasz obecny kierunek rozwoju określają wymagania rynku do komercyjnego wykorzystania szablonów".

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl