ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Westcott Omega Reflector 360 - uniwersalna blenda 15 w 1 [wideo] Jan Wodziński

2017-02-08
18 komentarzy
93
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Westcott Omega Reflector 360 - uniwersalna blenda 15 w 1 [wideo]
Firma Westcott, producent oświetlenia studyjnego, zaprezentowała pierwszą na świecie blendę łączącą 15 funkcji w jednym produkcie

Jak doskonale wiemy, blenda jest niezwykle pożytecznym narzędziem w sprzętowym arsenale każdego fotografa. Ktokolwiek robił kiedyś zdjęcia w plenerze przy słonecznej pogodzie wie, że potrafi ona doskonale rozbić cienie czy skontrować światło słońca. Na rynku jest wiele uniwersalnych modeli - najczęściej spotykamy blendy 3 w 1 czy 5 w 1. Tym razem jednak pojawił się model, który łączy aż 15 różnych funkcji!

Westcott Omega Reflector 360 to model zaprojektowany we współpracy z Jerrym Ghionisem - znanym fotografem weselnym. Nowa, kołowa blenda ma średnicę 100 cm i złożona jest z pięciu warstw materiału - srebrnej, złotej, białej, czarnej oraz dyfuzyjnej. Cechą, która wyróżnia nowy produkt Westcott od konkurencji jest zakrywany otwór, który sprawia, że możemy wykorzystać blendę Omega 360 jako tańszy i składany zamiennik ring lighta - ustawiając aparat za reflektorem uzyskamy charakterystyczny efekt "pierścieni" w oczach fotografowanej osoby, a odbite na twarz światło będzie bardzo miękkie. "Zaślepek" otworu możemy używać także jako miniaturowych, oddzielnych blend.

W zestawie, kosztującym 129 dolarów znajdziemy blendę Westcott Omega Reflector 360, trzy małe blendy-zaślepki oraz haczyk z przyssawką do zawieszenia Omegi np. na oknie w roli dyfuzora. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl