ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

MINT SLR670-S Noir - Polaroid SX-70 w nowym wydaniu Jan Wodziński

2016-11-17
0 komentarzy
16
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
MINT SLR670-S Noir - Polaroid SX-70 w nowym wydaniu
Japońska firma MINT zaprezentowała odświeżoną (i wzbogaconą) wersję kultowego aparatu natychmiastowego

Fotografia natychmiastowa przeżywa renesans, o czym mogą świadczyć coraz liczniejsze aparaty i akcesoria oferowane przez różnorodnych producentów. Do ich grona zalicza się niewątpliwie japońska firma MINT, która zajmuje się między innymi odświeżaniem kultowych modeli aparatów.

Do portfolio firmy dołączył właśnie odświeżony Polaroid SX-70. Aparat, w kolorze fortepianowej czerni wyposażono we wszystkie funkcje oryginału, ale także poszerzono jego możliwości. Na pokładzie znajdziemy 10 czasów naświetlania - od 1/2 do 1/2000 s a także dwa tryby długiej ekspozycji - B oraz T. "Podrasowany" model Polaroida posiada także dwa tryby automatyczne - A100 i A600, które pozwalają aparatowi na współpracę zarówno z wkładami do modeli serii 70 jak i 600. Optyka pozwala na ostrzenie od 26 centymetrów do nieskończoności.

Mint SLR670-S Noir kosztuje 675 dolarów, 765 w zestawie "Starter Pack" wraz z limitowanymi akcesoriami bądź 869 dolarów w wersji "Ultimate Pack". Nie wiadomo jednak, ile sztuk aparatów zostało wyprodukowanych. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl