ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Manfrotto Pro Light - dla fotografów, filmowców oraz operatorów dronów Jan Wodziński

2016-10-17
1 komentarzy
22
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Manfrotto Pro Light - dla fotografów, filmowców oraz operatorów dronów
Na rynek wchodzą uniwersalne plecaki Pro Light do przenoszenia aparatów, kamer i dronów

Kilka dni po wprowadzeniu na rynek nowych linii plecaków i toreb Advanced oraz Street, Manfrotto kontynuuje swoją "plecakową ofensywę" prezentując nowości z linii Pro Light. Nowe plecaki - mniejszy 3N1-26 i większy 3N1-36 zaprojektowane zostały dla fotografów, filmowców oraz operatorów dronów przenoszących dużą ilość sprzętu.

Wszystkie produkty z linii Pro Light łączy unikalny system szelek, który umożliwia noszenie ich na trzy sposoby - jako tradycyjnych plecaków, plecaków ze skrzyżowanymi szelkami oraz w opcji z jedną szelką, która umożliwia błyskawiczny dostęp do sprzętu. Nowe plecaki od Manfrotto zostały wykonane z nylonu oraz wyposażone w pokrowce, które nie tylko chronią przed deszczem, ale także przed nagrzewaniem się sprzętu od promieni słonecznych.

Mniejszy model 3N1-26 przeznaczony jest dla osób, które chcą przenosić w nim profesjonalną lustrzankę lub systemowego bezlusterkowca wraz z obiektywami - pomieści on maksymalnie 2 korpusy i 5 obiektywów.

 

Po odpowiednim skonfigurowaniu wnętrza plecaka przekształcimy go także w produkt idealny dla filmowca, który zmieści w nim np. kamerę Canon C100 z podłączonym obiektywem, 3 dodatkowymi szkłami, mikrofonem i zapasowym body. Plecak wyposażony jest także w uchwyt na statyw, kieszonki na osobiste drobiazgi oraz kieszeń na 10-calowy tablet.

Większy brat - model 3N1-36 jest plecakiem, który może zmieścić nawet 3 profesjonalne lustrzanki wraz z 5 obiektywami bądź też kamerę C100 wraz z akcesoriami w takiej samej konfiguracji jak model 3N1-25. Główną cechą, którą odróżnia model 36 od 26 jest możliwość zastosowania go do transportu drona DJI Phantom 4.

Gdy dostosujemy plecak do przenoszenia bezzałogowca, zmieścimy w nim także body DSLR wraz z 3 obiektywami. Większy model wyposażony jest w mocowanie dla statywu, dodatkowe kieszenie oraz przegrodę na laptopa.

Warto wspomnieć, że w obu plecakach możemy przeznaczyć górną część komory na różnorakie przedmioty - np. kurtkę czy prowiant na dłuższe sesje.

Plecak Manfrotto 3N1-26 kosztuje 200 dolarów, natomiast większy model 3N1-36 - 230 dolarów. Więcej informacji na temat nowych produktów możecie znaleźć na stronie Manfrotto.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl