ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Manfrotto Advanced oraz Street - do przenoszenia bezlusterkowców Jan Wodziński

2016-10-13
0 komentarzy
22
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Manfrotto Advanced oraz Street - do przenoszenia bezlusterkowców
Manfrotto przedstawiło nowe plecaki i torby do przenoszenia małych aparatów systemowych

Znany z wysokiej jakości akcesoriów fotograficznych producent Manfrotto przedstawił swoje najnowsze produkty - dwie linie toreb i plecaków przeznaczonych do przenoszenia aparatów bezlusterkowych oraz małych lustrzanek.

Linia Advanced składa się z dwóch modeli: plecaka Advanced Compact 1 Camera Backpack oraz torby Advanced Compact 1 Camera Shoulder Bag. Linię Street tworzy miejska torba Street Camera Messenger Bag, typowo fotograficzna torba Street Camera Shoulder Bag oraz plecak Street Camera Backpack. Wszystkie nowe produkty Manfrotto wykonane są z wytrzymałego, balistycznego nylonu, który został zabezpieczony przed działaniem wody, a dodatkowo linia Advanced wyposażona została w pokrowce przeciwdeszczowe.

Zaprezentowane przez producenta plecaki - Street i Advanced - wyposażone zostały w wyjmowany wkład Manfrotto Camera Protection System. Są one w stanie zmieścić bezlusterkowe body lub małą lustrzankę wraz z trzema obiektywami.

W plecakach zmieścimy 12,9-calowego iPada Pro lub 13 MacBooka a także osobiste drobiazgi, które możemy umieścić w bezpiecznej kieszeni po wewnętrznej stronie górnej części plecaka, bądź też w ukrytej kieszonce umieszczonej w plecach. Oba modele zostały wyposażone także w zewnętrzne mocowanie dla statywu.

Torby fotograficzne Advanced i Street przeznaczone są dla fotografów, którzy nie lubią nosić ze sobą dużej ilości sprzętu i stawiają na mobilność i szybkość przemieszczania się. Mieszczą one bezlusterkowe body wraz z dwoma obiektywami a także osobiste przedmioty w kieszeni do której dostęp uzyskujemy od tylnej strony torby.

Bezpieczeństwo przenoszonego w torbach Manfrotto sprzętu zapewniają suwaki, które przebiegają z tyłu, co utrudnia otwarcie ich przez osoby postronne.

Ostatnią propozycją Manfrotto jest miejska torba Street Messenger Camera Bag. Jest ona ciekawym rozwiązaniem - mieści więcej niż typowa torba fotograficzna Street czy Advanced, a jednocześnie zajmuje mniej miejsca niż plecak.

Wnętrze torby Messenger wyposażone jest w przegródki, których ustawienie możemy dostosować do własnych potrzeb a zmieścimy w nim bezlusterkowca lub małą lustrzankę wraz z trzema obiektywami - w środku torby znajdzie się miejsce także dla większego szkła typu zoom 70-200 mm a także 9,7-calowy tablet. Dostęp do naszego sprzętu ułatwia suwak na wierzchu klapy.

Plecaki Manfrotto Street oraz Advanced kosztują 79,95 funtów, torby fotograficzne - 39,95 funtów, natomiast torba miejska - 59,95 funtów. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl