ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Polaroid Snap Touch - aparat z drukarką jeszcze bardziej nowoczesny Jan Wodziński

2016-09-22
1 komentarzy
3
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Polaroid Snap Touch - aparat z drukarką jeszcze bardziej nowoczesny
Moda na fotografię natychmiastową trwa w najlepsze - zerknijcie na nowy aparat Polaroid Snap Touch, który sam drukuje zdjęcia

Polaroid zdążył zaskoczyć już rynek wprowadzając do swojej oferty aparat Snap, który łączył funkcje prostej cyfrówki z "polaroidem" - po zrobieniu zdjęcia, które zapisywane było na kartę SD aparat mógł je wydrukować używając wbudowanej drukarki. Pół roku temu Polaroid zapowiedział upgrade swojego sprzętu, który miał nazywać się "Snap+". Teraz możemy zapoznać się z finalną wersją nowego aparatu, który nazywa się "Snap Touch".

Nowy aparat zdaje się być godnym następcą aparatu Snap. Producent ulepszył w nim matrycę, która ma teraz rozdzielczość nie 10 a 13 megapikseli. Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,5 cala w który został wyposażony odświeżony Snap pozwala nam wygodnie zmieniać ustawienia aparatu, a także umożliwia natychmiastowy podgląd utrwalonych obrazów, które zapisywane są na karcie microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Gdy znudzi nam się robienie zdjęć, Snap Touch umożliwi nam kręcenie filmów o rozdzielczości 720 lub 1080p. Aparat wyposażony jest w jasny obiektyw o światłosile f/2,0 i ogniskowej 3,4 mm.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie nowego aparatu Polaroid w moduł Bluetooth, który umożliwia sparowanie go z kompatybilnym urządzeniem wyposażonym w system iOS lub Android. Specjalna aplikacja umożliwia przesyłanie do aparatu zdjęć zrobionych naszym urządzeniem mobilnym i drukowanie ich za pomocą Snap Toucha na papierze "ZINK" Zero Ink o wymiarach 2 x 3 cale, dzięki czemu nowy Polaroid staje się maleńkim, mobilnym "fotolabem".

Nowy aparat dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 179 dolarów. Występuje on w sześciu wersjach kolorystycznych a w zestawie dostaniemy także 10 arkuszy papieru "ZINK" Zero Ink. Możemy także zamówić zestaw składający się z aparatu Snap Touch i papieru, którego cena waha się w zależności od wielkości opakowania od 10 do 50 dolarów. Dostępna jest także opcja zamówienia subskrypcji na papier, dzięki czemu co miesiąc dostaniemy jego nowy zapas. Więcej informacji znajdziecie na stronie aparatu.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl