ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Corel PaintShop Pro X9 - nowości, ale czy znaczące? Jan Wodziński

2016-08-17
2 komentarzy
10
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Corel PaintShop Pro X9 - nowości, ale czy znaczące?
Producent popularnego oprogramowania do edycji grafiki rastrowej wprowadza nową wersję swojego flagowego produktu

Firma Corel, znana z konkurencyjnego dla Photoshopa oprogramowania PaintShop Pro, wydaje nową wersję produktu oznaczoną symbolem X9. Nowa edycja programu została wzbogacona o kilka dodatkowych narzędzi, takich jak nowy kreator gradientów, który umożliwiać ma pobieranie próbek kolorów z głównej palety i osadzanie ich wprost w kreatorze, w którym możemy tworzyć interaktywne węzły kolorystyczne.

Kolejnymi nowościami, które możemy odnaleźć w nowym wydaniu produktu Corela to szablony, które mają umożliwić szybsze wykonywanie projektów wizytówek, broszur czy kolaży fotograficznych a także funkcja robienia zrzutów ekranu, które możemy edytować "w locie" i dodawać adnotacje, co ma przydać się twórcom różnego rodzaju tutoriali. PaintShop Pro ma także pozwalać na eksportowanie historii edycji naszego projektu a także wspierać rysik Windows Real Time Stylus - co może przydać się użytkownikom urządzeń typu Microsoft Surface.

PaintShop Pro X9 ma ukazać się w dwóch wersjach - podstawowej - kosztującej 69,99 euro oraz Ultimate, wzbogaconej między innymi o wtyczkę AfterShot 3 (odpowiednik Adobe Camera Raw) za 89,99 euro. Możliwy jest także upgrade dla użytkowników wcześniejszych wersji. Więcej o nowym produkcie znajdziecie na stronie PaintShop'a.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl