ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Cam-Fi DSLR Controller - z aparatu prosto na Dropboksa Jan Wodziński

2016-08-07
1 komentarzy
13
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Cam-Fi DSLR Controller - z aparatu prosto na Dropboksa
Producent urządzenia Cam-Fi DSLR Controller zaktualizował oprogramowanie, która umożliwia teraz przesyłanie plików z aparatu prosto na konto Dropbox

Cam-Fi DSLR Controller to urządzenie montowane na gorącej stopce aparatu, które umożliwia bezprzewodowe sterowanie lustrzanką Canona lub Nikona, stanowiąc ciekawą alternatywę dla produktów obydwu producentów. Najnowsza aktualizacja oprogramowania na urządzenia wyposażone w system iOS umożliwia przesyłanie plików w locie wprost na konto Dropbox, co przydatne może być w szczególności dla fotoreporterów, którzy chcą przekazywać materiał wprost do redakcji.

Aby w pełni wykorzystać możliwości uaktualnionego software'u potrzebujemy routera Mi-Fi. Pełni on rolę pośrednika między aplikacją producenta a samym Controllerem zamontowanym na gorącej stopce aparatu. Spełnia on także funkcję mobilnego hot-spotu, który umożliwia połączenie z siecią 3G bądź 4G. Zdjęcia przesyłane są najpierw do urządzenia z zainstalowaną aplikacją, a następnie – poprzez router Mi-Fi – przekazywane na konto Dropbox. Warto wspomnieć, że system wspiera zarówno pliki JPEG jak i RAW.

Nowe funkcje dostępne są na urządzeniach działających pod kontrolą nie tylko iOS ale także Windowsa. Producent urządzenia zapewnia, że w najbliższym czasie aktualizacja aplikacji zostanie wprowadzona także na systemy Android oraz Mac OS.

Szerzej o Cam-Fi DSLR Controller można przeczytać na stronie produktu.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl