ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Nowe produkty Brinno do fotografii poklatkowej Krzysztof Mularczyk

2016-06-14
6 komentarzy
30
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nowe produkty Brinno do fotografii poklatkowej
Na polski rynek wchodzą nowe produkty Brinno do fotografii poklatkowej - zoom o świetle f/1.4, wodoodporna kamera i głowica obrotowa

Firma Next77, oficjalny dystrybutor marki Brinno w Polsce, informuje, że wprowadza do sprzedaży trzy nowe produkty tajwańskiego producenta sprzętu do fotografii typu timelapse. Są to: mobilna i wodoodporna kamera Brinno TLC 120, zmiennoogniskowy obiektyw Brinno BSC 24-70 f/1.4 oraz głowica obrotowa Brinno ART200, przeznaczona do stosowania z kamerami, aparatami i telefonami komórkowymi.

Brinno WiFi HDR TLC120 - timelapse w każdych warunkach

Brinno WiFi HDR TLC120 jest prostą w obsłudze, a jednocześnie bardzo mobilną kamerą, która umożliwia tworzenie ujęć filmowych typu timelapse. Opiera się na matrycy 1/3", która rejestruje filmy poklatkowe w rozdzielczości 1280x720 px i obiektywie o jasności f/2 i ekwiwalencie ogniskowej 19 mm. 1.5 days with a 2 seconds time interval20 days with a 5 minutes time interval

Wbudowane w kamerę moduły Wi-Fi oraz BLE (bluetooth) pozwalają na bezprzewodową komunikację z urządzeniami mobilnymi i sterowanie ustawieniami z poziomu smartfona. Akumulator pozwala na nagrywanie materiału np. przez 1,5 dnia z 2 sekundowym interwałem lub przy 5 minutowym przez 20 dni.

Wodoodporna obudowa urządzenia (klasa IPX4) daje możliwość nagrywania filmów w każdych warunkach pogodowych. Jasny, szerokokątny obiektyw oraz duża rozpiętość tonalna matrycy (HDR) ma sprawdzić się zarówno w nocy, jak i podczas nagrywania scen o wysokim kontraście. Cena 1445 zł.

Brinno ART200 - profesjonalne ujęcia dla każdego

Brinno ART200 to głowica obrotowa, która służy do panoramowania podczas nagrywania ujęć typu timelapse. Została zaprojektowana z myślą o kamerach Brinno i telefonach komórkowych, ale dzięki mocowaniu 1,4” istnieje możliwość przykręcenia do niej każdej kamery (lub aparatu) o wadze nieprzekraczającej 1 kg. Oferuje 10 stopni prędkości obrotu oraz tryb panoramowania non-stop. Obsługa głowicy obrotowej ART200 odbywa się z poziomu telefonu komórkowego poprzez aplikację Brinno Pan Lapse App.

W zestawie znajduje się wygodny uchwyt na smartfona oraz komplet baterii. Cena 599 zł.

Brinno BSC 24-70 - niezależnie od warunków oświetleniowych

Brinno BSC 24-70 to zmiennoogniskowy obiektyw przeznaczony do kamer Brinno TLC200 Pro oraz innych kamer wyposażonych w mocowanie CS. Posiada płynną regulację przesłony (zakres f/1.4-2.4) oraz ogniskowych - od 24 mm do 70 mm, co czyni go niezwykle uniwersalnym urządzeniem do nagrywania ujęć typu timelapse. Ustawanie ostrości odbywa się manualnie przy pomocy wygodnego pierścienia, a minimalna odległość ogniskowania to 1 m. Kąt widzenia obiektywu wynosi (w zależności od ogniskowej) 38–94 stopni. Cena 475 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl