ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Nowa seria filtrów Hoya Fusion Antistatic

2015-04-17
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nowa seria filtrów Hoya Fusion Antistatic
Do sprzedaży wchodzi nowa seria filtrów Hoya Fusion Antistatic dostosowanych do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych

Nowa seria filtrów Hoya – Fusion Antistatic przeznaczona jest do pracy w środowisku o wysokim stopniu zakurzenia i zapylenia. Ma unikatową cechę – antystatyczną powłokę ochronną ANTISTATIC, która stanowi naturalną barierę chroniącą powierzchnię filtra przed kroplami wody, kurzem, drobnymi pyłkami czy odciskami palców. Dzięki niej utrzymanie filtra w czystości ma być prostsze i nie wymaga stosowania dodatkowych środków do konserwacji optyki.

Powłoka ANTISTATIC jest odporna na działanie wody, zaplamienia i tłuste zabrudzenia, których usunięcie z powierzchni innych filtrów może być kłopotliwe. Zastosowana powłoka jest przy tym optycznie neutralna, zarówno pod względem barwnym jak i pracy pod światło. Odpowiada za to 18-warstwowa powłoka Super Multi Coating redukująca wszelkie odbicia i flary z powierzchni filtra i gwarantująca przy tym transmisję światła na poziomie 99,8%. Ponadto w konstrukcji wszystkich filtrów z serii Fusion Antistatic wykorzystano lekką, jednoczęściową i niskoprofilową oprawkę aluminiową, która zapobiega winietowaniu podczas pracy z szerokokątnymi obiektywami.

W nowej serii Fusion Antistatic dostępne są filtry: ochronne, UV i polaryzacyjne we wszystkich rozmiarach, począwszy od 37 aż do 82 mm.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl