ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Manfrotto Digital Director - iPad w roli wyświetlacza dla lustrzanki Antoni Żółciak

2015-04-14
24 komentarzy
94
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Manfrotto Digital Director - iPad w roli wyświetlacza dla lustrzanki
Manfrotto Digital Director to specjalny uchwyt, dzięki któremu zmienimy iPada Air w zewnętrzny ekran dla lustrzanek Canona i Nikona

Korzystanie z Manfrotto Digital Director jest dość proste - wystarczy odpowiednio zamocować uchwyt i połączyć go z aparatem przy pomocy USB. Następny krok to otwarcie aplikacji (również stworzonej przez włoską firmę) dostarczającej podglądu na żywo, możliwości kontroli ekspozycji czy nawet wyboru punktu ostrości. Producent wyszczególnia takie aspekty, jak zmiana czułości ISO, czasu otwarcia migawki, wartości przysłony, balansu bieli oraz jakości i rodzaju zapisywanego pliku.

W samym brackecie znajdziemy również gniazdo Lightning, dzięki któremu dostarczymy mocy iPadowi, a także procesor usprawniający komunikację między tabletem, a lustrzanką. Rozwiązanie Manfrotto przyda się zarówno filmującym, jak i fotografującym - stwarza bowiem zdecydowanie szersze i bardziej komfortowe możliwości kontroli z wykorzystaniem już posiadanego urządzenia. Nie trzeba tu bowiem kupować dedykowanego ekranu.

Digital Director pozwala również na podgląd wykonanych zdjęć w wysokiej rozdzielczości - ba, możemy je nawet edytować w ograniczonym zakresie.

Manfrotto Digital Director będzie dostępne w czerwcu tego roku w cenie 499,99 USD.

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl