ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Artykuł promocyjny

Pojawiły się nowe lampy studyjne Jinbei MSN II

2014-09-15
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Pojawiły się nowe lampy studyjne Jinbei MSN II
Rynek studyjnych lamp błyskowych wzbogacił się o kolejny ciekawy model przeznaczony dla użytkowników ceniących wszechstronność i dużą swobodę w operowaniu światłem w studio fotograficznym

Jeden największych producentów sprzętu studyjnego firma Jinbei zaprezentował ostatnio nową odsłonę popularnej serii lamp błyskowych Milestone New. Jinbei MSN II bo tak nazywa się nowa konstrukcja jest zaawansowaną lampą studyjną w przystępnej cenie. Wraz z tym modelem oferta firmy poszerzyła się o lampę z bardzo krótkim czasem błysku wynoszącym minimalnie 1/10000 s oraz wyjątkowo dużym zakresem regulacji mocy 1/1-1/128.

Szczególnie ta ostatnia cecha zasługuje na wyróżnienie. Możliwość zarządzania energią błysku w tak szerokim zakresie jest sporym udogodnieniem dla fotografów wykonujących zdjęcia studyjne o różnorakiej tematyce, wymagające zastosowania oświetlenia o zmiennym charakterze. Przejście z ustawień wysokiej energii błysku, które sprawdzą się w kontrastowej sesji fashion na minimalne odpowiednie dla klimatycznych zdjęć portretowych nie stanowi w tym przypadku najmniejszego problemu. Biorąc pod uwagę fakt, że większość modeli lamp studyjnych oferuje dziś regulację mocy na poziomie 1/16 bądź 1/32, Jinbei MSN II jest modelem, który wyznacza nowy standard w swoim przedziale cenowym. Nie bez znaczenia pozostaje również czas trwania błysku skrócony do 1/10000 s. Tak krótki błysk znacząco ułatwi uchwycenie kadrów wymagających wysokiej precyzji a związanych z "zamrażaniem ruchu" np. rozprysk wody.

Sporym atutem, jest również wbudowany odbiornik radiowy współpracujący z dedykowanym nadajnikiem Jinbei TRS. Dzięki niemu możemy zarówno wyzwalać lampę jak i modyfikować ustawienia mocy, oraz halogenu pilotującego. A wszystko to bez żadnych zbędnych przewodów z odległości do 80m.

Światło pilotujące stanowi halogen o mocy 300 W. Ponadto lampy MSN II wyposażono w system mocowania akcesoriów s-mount / bowens, który pozwala swobodnie korzystać z modyfikatorów oświetlenia różnych producentów. Zmian ustawień dokonujemy za pomocą potencjometru a wszystkie informacje wyświetlane są na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD.

Ciekawym dodatkiem jest szklana osłona halogenu oraz palnika, która nie tylko zmniejsza ryzyko ich mechanicznego uszkodzenia ale również chroni je przed kurzem bądź przypadkowym zabrudzeniem wydłużając przez to ich żywotność. Do niedawna było to rozwiązanie znane ze znacznie droższych konstrukcji.

W sprzedaży dostępne są 4 różne modele lamp studyjnych Jinbei MSN II o mocy 400, 500, 600 i 800 Ws. Ceny lamp Jinbei MSN II zaczynają się od 988,00 PLN (sugerowana cena detaliczna).

Specyfikacja lamp studyjnych Jinbei MSN II

 • Energia błysku: od 400 do 800Ws (w zależności od modelu)
 • Liczba przewodnia: od 66 do 90 GN
 • Czas ładowania: minimum 0.08s (w zależności od modelu)
 • Regulacja: 1/1~1/128
 • Czas trwania błysku: (t = 0,5): 1/10000 s
 • Sygnalizacja naładowania: wyświetlacz LCD / dźwięk / światło modelujące
 • Temperatura barwowa: 5500 K ± 200 K
 • Lampa modelująca: G 9.5 300W AC 220V / szklana osłona palnika ø 67 mm UV
 • Tryby pracy lampy modelującej: Proporcjonalnie / Pełna moc
 • Wyzwalanie: Przycisk TEST / Wyzwalacz TRS 2.4 GHz / przewód synchronizacyjny / Fotocela
 • Ochrona przed przegrzaniem: Wewnętrzny wiatrak / Alarm
 • Mocowanie akcesoriów oświetleniowych w standardzie Bowens S
 • Waga: od 2,3 do 2,6 kg (w zależności od modelu)

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl