ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Lowepro poszerza ofertę plecaków i toreb fotograficznych Passport Krzysztof Mularczyk

2014-03-27
8 komentarzy
36
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Lowepro poszerza ofertę plecaków i toreb fotograficznych Passport
Firma Lowepro rozszerza i unowocześnia serię Passport, linię plecaków i toreb o modele: Backpack, Messenger i Sling III

Seria Passport to dyskretny i elastyczny sposób przechowywania sprzętu foto wraz z laptopem lub tabletem oraz rzeczami osobistymi. Modele Backpack, Messenger i Sling zostały wyposażone w odporną i wyjmowaną komorę chroniącą sprzęt. Regulowane przegródki, zabezpieczające całość przed przypadkowymi uderzeniami, ocieraniem i wstrząsami, pozwalają też dopasować wnętrze plecaka lub torby do aparatu jaki posiadamy, a także dodatkowych akcesoriów.

Seria Lowepro Passport oferuje nowy rodzaj przestrzeni ochronnej do przenoszenia laptopa lub tabletu - kieszeniowy CradleFit. Oferuje on klasyczną dla marki Lowepro wyściółkę z pianki i zabezpiecza te urządzenia w każdym z modeli Serii Passport. Każda torba posiada ponadto wewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek oraz wbudowaną klamrę do zabezpieczenia małych przedmiotów i ułatwienia możliwości ich znalezienia.

Lowepro Passport Backpack

Wyposażony został w przednią, zapinaną na zamek kieszeń z organizerem, dwie boczne kieszenie na butelki wody, a także wyściełaną tylną ściankę oraz profilowane paski dla bardziej wygodnego dopasowania. Zmieścimy w nim kompaktowy aparat z wymienną optyką (np. Sony NEX 6 lub podobny) lub kompaktową lustrzankę (np. Nikon D3200 z obiektywem 18-55 mm), dodatkowe obiektywy lub lampę błyskową, laptop 13" lub tablet, smartfon i rzeczy osobiste. Dostępny jest w kolorze czarnym. Wymiary komory wewnętrznej to 26x12,5x17,5 cm, wymiary zewnętrzne 28x18,5x39,5 cm, a waga 0,6 kg.

Lowepro Passport Messenge

Torba wyposażona jest w osłoniętą klapą przednią kieszeń z organizerem, dodatkową kieszeń do szybkiego dostępu i regulowany pasek na ramię ze zdejmowaną podkładką dla większej wygody. Zmieścimy w niej kompaktowy aparat z wymienną optyką (np. Sony NEX 6 lub podobny) lub kompaktową lustrzankę (np. Nikon D3200 z obiektywem 18-55 mm), dodatkowe obiektywy lub lampę błyskową, laptop 13" lub tablet, smartfon i rzeczy osobiste. Torba dostępna jest w kolorze czarnym i szaro-pomarańczowym. Wymiary jej komory wewnętrznej to 37,5x15x27 cm, wymiary zewnętrzne 38,5x16,5x28,8 cm, a waga 0,5 kg.

Lowepro Passport Sling III

Posiada rozszerzalną komorę, która pozwala użytkownikowi na zwiększenie przestrzeni wewnętrznej o 30%, Torba posiada również regulowany pasek na ramię ze zdejmowaną podkładką. Zmieścimy w niej kompaktowy aparat z wymienną optyką (np. Sony NEX 6 lub podobny) lub kompaktową lustrzankę (np. Nikon D3200 z obiektywem 18-55 mm), dodatkowe obiektywy lub lampę błyskową, tablet, smartfon i rzeczy osobiste. Torba dostępna jest w kolorze czarnym i szaro-pomarańczowym. Wymiary komory wewnętrznej to 10,5x19x19 cm, wymiary zewnętrzne 14,5x44x41 cm, a waga 0,5 kg.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl